Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych należy niewątpliwie do zadań o szczególnym charakterze. Praca jest dla tych osób nie tylko źródłem utrzymania i zapewnieniem warunków do życia, ale również formą rehabilitacji i możliwością integracji społecznej. Włączanie osób z niepełnosprawnościami na rynek pracy jest procesem wymagającym zaangażowania instytucji statutowo odpowiedzialnych za wspieranie tej grupy osób, organizacji pozarządowych działających w tym obszarze, instytucji rynku pracy, jak i samych osób z niepełnosprawnościami.

Osoby z niepełnosprawnościami stanowią jedną z grup szczególnie narażonych na zjawisko wykluczenia na rynku pracy. Napotykają one na szereg barier, które nie dotyczą osób sprawnych ubiegających się o pracę. Do najczęstszych z nich należą:
  • własne uprzedzenia co do możliwości i odpowiednich kompetencji do bycia efektywnym pracownikiem,
  • bariery społeczne w postaci stereotypów, że osoby z niepełnosprawnościami nie mogą wykonywać powierzanych im zadań na równi z osobami pełnosprawnymi, przez co są mniej produktywne w pracy,
  • bariery dostępnościowe, a w tym architektoniczne.

SEKRET PRO jest firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością, dlatego jeśli tylko chcesz pracować i deklarujesz pełne zaangażowanie, zadzwoń:
  • w sprawie pracy jako osoba sprzątająca lub pracownik gospodarczy
    tel. 515 299 019
  • w sprawie zatrudnienia jako pracownik ochrony
    tel. 515 299 027

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Firma SEKRET PRO Sp z o.o. w Gorzowie Wlkp. poszukuje pracowników ochrony w Gorzowie Wlkp.

Praca w równoważnym czasie pracy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 07:00-19:00, 19:00-07:00.

Zakres obowiązków:
  • Ochrona fizyczna osób i mienia
  • Obsługa ruchu osobowo-towarowego
  • Ewidencja ruchu samochodowego.
Wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność.
Zatrudnienie:
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Od zaraz
  • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt w godzinach 8:00 – 15:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV bezpośrednio na adres siedziby firmy lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: kadry@sekretpro.pl.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego (w godzinach 08:00 – 15:00):

Kontakt telefoniczny: 95 7 227 509
dyrektor ds. ochrony : 730 940 999

Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Sekret Pro Sp. z o.o.  z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul. Podmiejska 17 a  w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Sekret Pro Sp z o.o.